מגוון קורסים ביפנית בכל הרמות


JAPAN KNOWLEDGE - החברה המובילה בישראל ללימוד יפנית, מציעה מגוון רחב של אפשרויות ללימודי יפנית. החברה מקיימת מגוון קורסים מקצועיים ללימוד השפה המדוברת והכתובה, בכל הרמות, באופן פרטי או בקבוצות, המועברים על ידי צוות מורות יפניות מנוסות ומקצועיות.

בקורסי לימודי היפנית שלנו נלמדים נושאים עיקריים הקשורים לחיי היומיום, כגון: שיחת היכרות, ברכות ואיחולים, גינוני שיחה, מספרים, ימי השבוע, חודשי השנה, התמצאות בדרכים, הכרת סימנים, דקדוק והטיית פעלים ועוד. כמו כן, רוכשים התלמידים אוצר מילים רחב ולומדים משפטי מפתח שימושיים מאוד אשר יסייעו לתקשר ולהבין את השפה היפנית גם ביפן.

JAPAN KNOWLEDGE מציעה מגוון רחב של אפשרויות ללימודי יפנית ברחבי הארץ:

 • למידה בקבוצות לימוד בקורסים הנפתחים
  ע"י JAPAN KNOWLEDGE ברחבי הארץ
 • למידה באופן פרטי In house במשרדי הלקוח-
  מותאם לאנשי עסקים
 • למידה בקבוצות – קורסים לילדים ונוער
 • למידה באופן פרטי בבית הלקוח
 • למידה באופן פרטי במשרדי החברה שלנו בתל- אביב
 • למידה בקבוצות קטנות בבית המורה או בית הלקוח
 • קורסים פרטיים לקהל הרחב- לימודי יפנית ברמה בסיסיתמדוע אנחנו ?

בית ספר ליפנית היחידי בישראל אשר מנוהל על ידי מנהלת בעלת תואר שני בשפה היפנית.

בשל הכרת השפה היפנית לנו יתרון גדול בבחירת צוות המורים שלנו, בחירה ורכישת חומרי לימוד מיוחדים מיפן ובחינת מיומנויות ההוראה של המורים היפנים בישראל.
...............................................................................................

אנו כבית ספר מוביל בישראל להכרת השפה היפנית מחויבים לכם , למצוא את המורים הטובים ביותר ולהכשיר אותם לספק לכם את הטוב ביותר.
...............................................................................................

מבחני קבלת המורים נעשים בשפה היפנית בקפידה על פי קודים וערכים יפנים המקובלים ביפן.
...............................................................................................

ב- JAPAN KNOWLEDGE מאמינים כי הדרך הטובה ביותר ללימוד שפה היא בקבוצות קטנות המאפשרת מתן יחס אישי והתמקדות אינדיבידואלית בכל תלמיד ותלמיד.

מתכונת הקורסים של JAPAN KNOWLEDGE

JAPAN KNOWLEDGE החברה המובילה את לימודי השפה היפנית בישראל מזמינה אותך להצטרף לקורסי יפנית ברמות שנות אשר נפתחים לאורך השנה ברחבים הארץ.
המפגשים הנם מפגשים חד שבועיים כ- 3 שעות אקדמיות למפגש לאורך 22 מפגשים.
קורסי יפנית בתל אביב מתקיימים בקריית עתידים.
קורסי יפנית ברעננה מתקיימים בבית הנוער.
כיתות הלימוד מרווחות, הגעה נוחה בתחבורה ציבורית וחניה בשפע חינם.

קורסים ביפנית / שיעורים פרטיים לאנשי עסקיםלימודי יפנית לאנשי עסקים
ב
JAPAN KNOWLEDGE מבינים את הצורך והחשיבות של הכרת השפה היפנית ותרומתה להצלחה העסקית עם העמית היפני. אנו מודעים לדוחק הזמן של איש העסקים הישראלי, ובשל כך פיתחנו שיטה להכרת השפה היפנית המשלבת שפה בסיסית, דקדוק ותכנים עסקיים ברמת מתקדמים. לימודי השפה בשילוב טיפים בתרבות העסקית היפנית, והכרת גינוני הטקס החשובים ליפנים. אנשי עסקים אשר להם אינטראקציה עם עמיתים יפנים, חייבים להכיר לא רק את השפה אלא גם את התרבות העסקית. כחברה המובילה את התרבות העסקית היפנית בישראל, המורים שלנו מצוידים בכלים וטיפים הממוקדים לאנשי עסקים, ומובילים אותם להצלחה בתקשורת נכונה עם היפנים. תכנית הלימודים מותאמת ללוחות הזמנים, זמינותו של הלקוח ולאופי הפעילות עם יפן.

לפרטים נוספים צור קשר...


קורסים ביפנית לקהל הרחב - מתחיליםקורס יפנית לילדים ונוער ברמות שונות
עולם המנגה והאנימה חשף בני נוער רבים לתרבות יפן ולשפה היפנית. כחברה אשר שמה לה למטרה להכיר ולחנך את הדור הצעיר בישראל להכרת יפן במישורים שונים, אנו נכיר לכם את השפה היפנית הפורמאלית המדוברת ביפן בשילוב הכרת שפת האנימה המדוברת בסדרות הטלוויזיה.

צור קשר לפרטים נוספיםקורסים יפנית לילדים ונוערקורסים לילדים ונוער - מתחילים
הקורסים מועברים בשיטת לימוד יחידנית, המותאמת לגילאים הצעירים הן בחומרי הלימוד והן בתכנית. הקורס כולל ספרי לימוד מיוחדים המותאמים לגילאים צעירים, מורים מקצועיים בעלי ניסיון בהוראת השפה היפנית לילדים ובני נוער בישראל, תכנית לימודית יחידנית המשלבת הכרת התרבות היפנית, חגים ומועדים יפנים, פעילויות שונות וכמובן את השפה היפנית. הקורסים נפתחים בתחילת שנת הלימודים באיזור חודש ספטמבר ומתקיימים במתכונת שנתית. קורסי המשך רמת מתקדמים נפתחים מיד לאחר חופשת הקיץ.

צור קשר לפרטים נוספים
קורסים יפנית לילדים ונוערלימודי יפנית באופן פרטי בבית הלקוח או במשרדנו בת"א
המורות שלנו ברחבי הארץ יגיעו אליכם הביתה ללמד את השפה היפנית. המורות ממוקמות בכל רחבי הארץ מלמדות יפנית באופן פרטי בביתכם על פי תכנית לימודים ושעות לימוד המוגדרות מראש. למתגוררים בתל אביב וגוש דן אשר מעוניינים ללמוד יפנית במשרדנו מוזמנים לעשות כן בתאום מראש.

צור קשר לפרטים נוספים
קורסים יפנית לילדים ונוערקורסי יפנית ברמת מתקדמים
קורסי מתקדמים לקהל הרחב –קורסים המותאמים לכל הגילאים המעוניינים להרחיב את הכרתם בשפה היפנית ולהעמיק בדקדוק ובאוצר מילים ברמה גבוהה יותר ושימושית יותר.

צור קשר לפרטים נוספים
לפרטים נוספים ולהרשמה לקורסים:

טלפון 03-7441264 I פקס. 057-7948549
ליצירת קשר לחץ כאן